Naucz się

obróbki

Naucz się, jak wydobyć ze zdjęć to, co najpiękniejsze.Sprawna obróbka w Lightroom i Photoshop to nieodłączna część pracy w fotografii. Kurs, tutoriale oraz presety w mig pomogą Ci uporać się z edycją zdjęć!

OBRÓBKA SESJI NOWORODKOWEJ

Właśnie zaczynasz przygodę z fotografią noworodkową i nie bardzo wiesz jak zabrać się za obróbkę zdjęć maluszka? Zastanawiasz się jak to się dzieje , że skóra maluszka jest taka gładka a tło bez żadnych zagnieceń? 14 filmów  obróbkowych z pełnym komentarzem to rozwiązanie dla Ciebie!

MINI KURS “ Magia LR Mobile - to łatwe!”

Czujesz, że Twoje zdjęcia ze smartfona mogłyby wyglądać lepiej? Testujesz różne filtry i to ciągle nie TO? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nauczę Cię edycji zdjęć w profesjonalnej aplikacji na Twoim smartfonie! To naprawdę proste!

Presety Lightroom Classic CC

Preset do Lightroom Classic CC (Creative Cloud). W zestawie film z instrukcją jak używać presetu, aby wydobyć ze zdjęcia swój styl i dopasować do danego obrazu. Wybierz spośród 16 dostępnych presetów tematycznych.

Tutorial obróbkowy - edycja zdjęć z domowej sesji noworodkowej

Na tym tutorialu pokażę Ci, jak wygląda moja praca nad domową sesją noworodkową,. Zobaczysz, jak hurtowo edytuję zdjęcia oraz jak dopracowuję detale.

Tutorial obróbkowy - edycja zdjęć z sesji noworodkowej w studio w klimacie boho

Na tym tutorialu pokażę Ci, jak wygląda moja praca nad sesją noworodkową w studio w klimacie boho, Zobaczysz, jak hurtowo edytuję zdjęcia oraz jak dopracowuję detale.

Tutorial obróbkowy - edycja zdjęć z sesji jesiennej w polu dyniowym

Na tym tutorialu pokażę Ci, jak wygląda moja praca nad jesienną sesją na polu dyniowym. Zobaczysz, jak hurtowo edytuję zdjęcia oraz jak dopracowuję detale.

Sprawdź co mówią

kursantki