Kursy

online

Kursy on-line to nauka we własnym tempie, w domowym zaciszu. Tak, jak chcesz i wtedy, kiedy chcesz! Naucz się fotografować najmniejszych modeli!

Zastanawiasz się czasem, jakby to było pracować dla siebie? Robiąc coś bardzo przyjemnego? Być sama sobie szefem, najlepszym na świecie! Ah!

Takie rozwiązanie daje właśnie praca fotografa noworodkowego.

A do tego jest najprzyjemniejsza na świecie – przytulanie maluszków i uwiecznianie ich słodkich detali to coś, co nigdy się nie znudzi!

 

Kursy online z programem
Baby In Lens są dla Ciebie, jeśli:

chcesz mieć w życiu pasję , która jednocześnie jest Twoją pracą,

wolisz uczyć się w swoim tempie, wracając do materiałów kiedy chcesz,

stawiasz pierwsze kroki w fotografii i nie czujesz się pewnie,

kochasz dzieci,

już fotografujesz, a chcesz poszerzyć swoją ofertę o sesje noworodkowe.

Dzięki Baby In Lens nauczysz się:

jak wybrać sprzęt fotograficzny i wyposażyć studio,

jak owijać, układać i fotografować noworodki,

jak bezpiecznie przeprowadzić sesję noworodkową,

jak pracować z rodzicami modela,

jak edytować zdjęcia, aby wydobyć z nich piękno i magię,

jak radzić sobie w trudnych sytuacjach na sesji,

Sprawdź

kursy on-line

Program Baby In Lens to 5 kursów fotografii noworodkowej , które możesz kupić osobno , lub w pakiecie. Szczegóły kursów znajdziesz poniżej klikając w poszczególne przyciski.

PODSTAWY FOTOGRAFII NOWORDKOWEJ - OD CZEGO ZACZĄĆ?

Kurs jest dla osób, które chciałyby zacząć przygodę z fotografią noworodkową ,a  nie wiedzą od czego zacząć.

Krok po kroku pokażę Ci jak zdobyć solidne podstawy i nie działać “po omacku “ Dowiedz się jak kupić dobry sprzęt, jak z niego korzystać, w co wyposażyć studio i wiele innych!

OBRÓBKA SESJI NOWORODKOWEJ

Właśnie zaczynasz przygodę z fotografią noworodkową i nie bardzo wiesz jak zabrać się za obróbkę zdjęć maluszka? Zastanawiasz się jak to się dzieje , że skóra maluszka jest taka gładka a tło bez żadnych zagnieceń?

14 filmów  obróbkowych z pełnym komentarzem to rozwiązanie dla Ciebie!

SESJA NOWORODKOWA OD A DO Z (VIDEO) -FILM Z PEŁNYM INSTRUKTAŻEM

Nie masz możliwości, aby skorzystać z oferty warsztatów stacjonarnych a zależy Ci na zdobyciu wiedzy? Mam dla Ciebie super rozwiązanie – FILM Z SESJI NOWORODKOWEJ Z PEŁNYM INSTRUKTAŻEM!

Tak, teraz możesz poczuć się jak na warsztatach nie wychodząc z domu – wystarczy kubek kawy, coś do chrupania i wygodny fotel!

MAMA Z APARATEM

Siedzisz z dzieckiem w domu i czujesz, że czas przemyka Ci przez palce? Chcesz nauczyć się robić mu piękne zdjęcia, ale nie wiesz jak?

Z myślą o Tobie, zabiegana mamo, stworzyłam kurs on-line, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez ścieżkę poznawania tajników fotografii domowej z Twoim dzieckiem.

KURSOFILM “SESJA RODZINNA W PLENERZE OD A DO Z” + BONUS!

Chcesz nauczyć się robić piękne zdjęcia rodzinne zdjęcia w plenerze?

Sięgnij po kursofilm „Sesja rodzinna w plenerze od A do Z” – instruktażowy film wraz z BONUSEM, oraz film z obróbki całej sesji, z którym zaczniesz robić profesjonalne rodzinne sesje plenerowe.

MARKETING W FOTOGRAFII DZIECIĘCEJ

Nauczyłaś się już robić zdjęcia, koleżanki są bardzo zadowolone, kiedy fotografujesz ich dzieci, ale klientów jakoś brak. 

Studio wyposażone, aparat masz opanowany, obróbkę też, ale Twoje studio świeci pustkami.

Pokażę Ci, jak przyciągnąć realnych klientów do swojego studia i sprawić, aby Twoja pasja stałą się dochodowym biznesem.

KURSOFILM “ Sesja ciążowa - studio i plener"

Twoje sesje ciążowe odbiegają od wizji, którą masz w głowie?

Działasz po omacku i nie wiesz jak sprawić, aby uzyskać wymarzony efekt?

A może zaczynasz dopiero przygodę z sesjami ciążowymi i chcesz od początku robić to dobrze? 

W kursie znajdziesz nie tylko odpowiedzi na te pytania, ale też odkryję przed Tobą tajniki sesji ciążowej od kuchni – zobaczysz jak pracuję i dostaniesz gotowe wskazówki, dzięki którym Twoje sesje ciążowe wzniosą się na wyższy poziom!

SESJA NOWORODKOWA W ZACISZU DOMOWYM

Nie musisz przechodzić całej tej drogi i szukać odpowiedzi na własną rękę. Mam dla Ciebie drogę na skróty, dzięki której po wdrożeniu moich wskazówek, zaczniesz tworzyć magiczne sesje noworodkowe w lifestylowym klimacie już teraz!

Dzięki temu kursowi zyskasz wiedzę, która sprawi, że Twoje klientki będą zadowolone, chętnie wrócą na sesję z noworodkiem i polecą Cię swoim znajomym!

Zobacz jak wykorzystać program Adobe Lightroom, aby w ekspresowym wydobyć ze zdjęcia piękno i wyczarować magiczne światło!

"Magiczna obróbka zdjęcia
w Lightroom"

.

O mnie

Witaj w świecie fotografii noworodkowej!
Pasja do fotografowania dzieci oraz zamiłowanie do dzielenia się wiedzą spowodowały ,że powstało właśnie to miejsce. Kursy skierowane są zarówno do osób początkujących, jak i do tych , które chcą poszerzyć zakres swoich usług fotograficznych.

Skontaktuj się ze mną

tel: +48 513 603 880

kontakt@babyinlens.pl